Jsme Hradišťáci

Vaši sousedé, kteří chtějí opět nastartovat naše město.

Uherské Hradiště je skvělým místem pro život. Je ale nejvyšší čas se začít starat o to, aby jim bylo i do budoucna.

Skoncujeme s přehlížením problémů a naplno se pustíme do jejich řešení. Budeme investovat, ne zbytečně utrácet. Společně s občany sestavíme desatero priorit, na něž nasměrujeme veškeré úsilí, energii i peníze.

Vyženeme z radnice úředního šimla a vrátíme do jejího rozhodováni transparentnost, zdravý rozum, jasná a předvídatelná pravidla i vzájemný dialog. Radnice bude pro lidi, ne proti lidem. Lidé si nevolí úředníky, ale politiky, kteří musí mít odvahu rozhodovat a nést za své rozhodnutí odpovědnost.

Chceme v čele města plnohodnotný tým, který si rozdá úkoly a bude schopný promptně řešit jak běžné problémy občanů, tak náročné projekty a investice.

Nechceme žít v betonové džungli, ale ve zdravém a prosperujícím srdci Slovácka, ve kterém bude pulzovat bohatý kulturní a sportovní život, ale které se dokáže postarat o své seniory, stejně jako vytvářet zázemí pro mladé rodiny s dětmi.

Uherské Hradiště musí být znovu atraktivní pro všechny, které v něm chtějí žít, pracovat a podnikat.

Hradišťáci jsou novým uskupením, které však logicky navazuje na dosavadní práci Ing. Michala Dvouletého, MBA, a MUDr. Stanislava Zemka v městském zastupitelstvu. S příchodem mnoha nových osobností se však zformovala nová nestranická a nezávislá kandidátka, na níž spojí síly 27 našich společných sousedů. A právě název Hradišťáci nejlépe odráží to, že jsme všichni patrioti, kterým záleží na budoucnosti města. 

Pojďte do toho s námi a společně otočíme správným směrem kormidlo budoucnosti našeho Uherského Hradiště.